Choď na obsah Choď na menu

Dvierka - rôzne vzory

rôzne vzory

 

p1012749.jpg

 

p1012754.jpg

http://www.ksr.sk/novemdf.html

http://www.atipic-design.com/produkty/kuchyne-na-mieru/kuchynske-dvierka/foliovane-dvierka/klasicke-dvierka

 http://www.svetdvierok.sk/sortiment/tvary-dvierok/dvierka-podla-tvarov/dvierka-mydielko/

 

ext.jpg

Pri MDF profiloch je použitý fínsky MDF s vysokou hustotou až 800kg/m3 čo znamená, že na dvierkach pod fóliou nenájdete typickú "krupicu" aká vzniká pri použití menej kvalitného materiálu. Nemeckou technológiou za tepla lisovaná fólia, ktorá je naviac lepidlom prilepená po celej ploche dvierok zabezpečí stálosť a pevnosť za akýchkoľvek v domácnosti dostupných podmienok, takže fólia sa Vám "neoduje" (typicky skrinka nad odsávačom pár) a ani neodlepí.

Taktiež dvierka z masívu sú vyrábane na kvalitnom nemeckom zariadení z troch druhov drevín. Môžete sa rozhodnúť pre jeľšu, brezu alebo dub podľa Vašich požiadavok na tvrdosť dvierok a samozrejme aj výslednú cenu materíálu. Na výrobu sa používa kvalitne vysušené a zdravé drevo vďaka čomu dvierka po namotnovaní už "nepracujú" ale držia svoj tvar a presné lícovanie spájaných častí.

Portfólio dvierok dopĺňajú štyri druhy hliníkových profilov, ktoré sa stávaju vhodnou alternatívou v modernej kuchyni kam sa štandardné dvierka nehodia, alebo kam zákazník požaduje moderné riešenie.

 

Hliníkové dvierka

Na výrobu dvierok je použitý vysokokvalitný a pevný profil z hliníku, ktorý zaručuje pevnosť a trvácnosť dvierok. Kvalitné spoje Vás presvedčia o precíznosti práce ktorá je veľmi vynikajúco previazaná na cenu výsledného produktu.

http://www.ksr.sk/hlinik01.html

http://www.svetdvierok.sk/sortiment/tvary-hlinikovych-dvierok/